Chyby a zajímavosti ve filmu Motýl v pekle

8. července 2011 v 11:34 | Saba a Anýs |  Popis natáčení
Dali jsme hlavy dohromady a sepsali ty nejvtipnější a nejblbější chyby v našem prvním amatérském filmu Motýl v pekle:


1. Asi v šesti scénách ve filmu je slyšet zvuk pily

2. Ve scéně, kde se Olívie a Viktorie fotí, jsme se fotily doopravdy(fotky brzy přidá Sabča na blog)

3. Několikrát se Olívie Viktorie ptá jestli půjdou do lesa. Scény byly rozmístěny ve filmu, ale ve skutečnosti jsme to natáčeli za sebou a do lesa už jsme nedošli. Nechápu o co Olívii šlo. :-D

4. Ve scéně, kdy si Olívie hraje s Toffi, nekňučí Toffi, ale čivava Koletka. Tu už brzy poznáte v našem novém ,,filmu´´ :-D

5. Některé scény ve filmu jsou natáčeny devítiletou dívkou :-D. Stejně jako ta poslední scéna, která měla mít ještě pokračování, ale Eliška se postarala o to, abychom skákali po poli jako debílci, zatímco ona už kameru dávno vypla.

6. Podle mých výpočtů se ve filmu nachází asi kolem sto chyb. Cvakání foťáku, dvojitá scéna, překrytá písnička..

7. Skoro v každé scéně se nachází naše věrná společnice moje úžasná Oranžová taška, kterou officiálně můžete vidět ve scéně, kdy Ema říká něco důležitého v lese Viktorii.

8. V některých scénách si můžete všimnout mojí malé sestry, nebo probíhající Kristýnky se psem:D Také se na našem filmu podíleli nic nevědoucí kluci projíždějící na kolech a skejtech..:-D A jeden pán co bydlí u lesa.
Ve scéně, kdy Viktorie uhne před Olívií na chodníku, si povšimněte sedících lidí + Toffi u jednoho domu(ve kterém bydlí Saba)

9. Věta ,, Někdy je lepší se přidat k většině´´ není vymyšlená . Přesně tuhle větu totiž Sabě řekla, jedna velmi věrná a spolehlivá kamarádka :o))

10. Kdo se při natáčení nezranil, nebo nespadl tak je divnej. Aneta si odřela koleno až do krve, když měla zahrát, že padá. Saba krásně uklouzla na mechu v jejím vysněném lese:D(viz chyba 3.) -to můžete shlédnout ve videu:)

11. Stejně jako Anetu Janča mlátila opravdově, tak i cigarety a kouření bylo doopravdy. Logicky..:D

12. Když Tereza vede Emu do doupěte a oddělává tam tu tyčku z plotu není to žádná improvizace. Jinak jsme se tam dostat nemohli:D ( je to sice naše zahrada, ale když taťka zjsitil, že tam chodíme, zamčel ji před náma jakýmsi spešl zámkem:D)

13. Všimněte si prosím ve scéně, kdy mě mlátí Janča, Martin, Ema a pak už odchází, jaké Jana hází žárlivé pohledy. Jsou nejlepší!!:-))

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jak jsi o blogu dozvěděl/a?

Řekli jste mi o tom osobně:D 51.4% (18)
Z plakátů 14.3% (5)
Z facebooku..(jak jinak že) 20% (7)
Kvůli téma týdne 14.3% (5)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama