Duben 2011

Čarodějnice :o)

30. dubna 2011 v 7:26 | Annýs |  Psychokecy Anety
Uáá..je to tady! Dneska se oslavuje pálení čarodějnic...no vlastně upřímně nechápu proč se to oslavuje, když pro mě je to spíš smutná událost..:( Já s upálenými čarodějnicemi soucítím:( Ale dneska už všichni zapoměli na význam tohoto svátku. Dneska je to hlavně o alkoholu a tancování:o)). Já se těším na kamarády a skvělou náladu.:) Foťák beru s sebou tak sem něco později zveřejním:D:) Držím palce ať to moc nepřeženete

Sedmikrásková mánie

28. dubna 2011 v 16:10 | Annýs |  Pohled na svět přes objektiv
Včera jsem odpočívala a učila se(:D) doma mezi dvěma přijímačkama..No tak jsem si ve volné(haha:D) chvíli vzala foťák a šla na náš dvoreček:D


Dodělám později

Jedenácté natáčení

27. dubna 2011 v 19:51 | Annýs |  Popis natáčení
Ano..Dnes i přes bouřku a poté déšť jsme natáčeli. S mou šikovnou sestřičkou a s představitelkou Olívie:D Myslím, že to bylo vydařené odpoledne.Natočily jsme nějaké scény co nám chyběly. Přesto jsme nestihli to co jsme měli. No počasí nám nepřálo. Další natáčení proběhne asi v pátek a v neděli. Pak už bude doufejme dotočeno! Jen doděláme, upravíme a pověsíme na stream.cz :D Samozřejmě vás o tom informujeme...Trochu vás překvapíme v neděli..No o tom napíše Saba:D Pár fotek z dneška:

...Annýs...

27. dubna 2011 v 15:15 | Annýs |  Pohled na svět přes objektiv
Ehm..Nechtělo se mi do toho..ale rozhodla jsem se přidat sem nějaké své fotky. Fotím ráda, ale ne sebe.:D

Krev

27. dubna 2011 v 10:31 | Annýs |  Zamýšlení...
Krev... Jak by se dala definovat krev, aniž bych se podívala do wikipedie? No myslím, že toto téma článku má co dělat s tím, jaká mánie vypukla okolo upírů a tím pádem i jejich přirozené potravy-krve. Krev je tedy velmi důležitá tělní tekutina. Jestli je i chutná to nevím..Mě chutná:D
Krev...Někomu se při pohledu na ni dělá špatně..Slyšela jsem něco o mžitkách před očima, černu a omdlívání. To se mi tedy ještě nestalo..Zřejmě patřím k jinému typu lidí..K těm, které krev jako taková fascinuje...Když někomu teče krev nevadí mi dívat se na ni..Možná to není pravda, ale připadá mi, jakoby každá krev měla jiný odstín červené barvy. A když protrhnete její ochrané pouzdro..tedy žíly-i na tohle slovo je jeden člověk v mém okolí háklivý- tak krev stříká a teče. Samozřejmě, že je potřeba to zastavit, když někdo krvácí. Ale i tak je to zajímavé.A proč muži mají více krve než ženy? Není to zase jedna z pradávných diskriminací žen? Četla jsem, že srdce by dokázalo krev pumpovat až 10 metrů do výšky. To je úžasné co všechno to srdce dokáže. Tedy krev má v tělě jistou funkci. Musí přenášet kyslík, zatahovat rány, předávat živiny a ještě se obměňovat. Nejen krev je úžasná, samotné tělo člověka je neuvěřitelné. Myslíte, že když má někdo vzácnou krev nulku, vypovídá to i o jeho povaze či osobě? Já si myslím, že ano. Už, ale raději nekomentuju diety podle krevních skupin. To jsem nikdy nevyzkoušela a nevím jestli to tím pádem funguje. Podle mého výzkumu má většina lidí okolo mě krev skupiny A. Je dobré znát svou krevní skupinu. Existují i různé nemoci krve. Něco se srážením krve má i moje kamarádka. Jak je vidět, krev je všude. Je to první důkaz nějakého zranění. I filmaře fascinuje tak, že vytváří umělou krev, různě jí používají aby bylo lépe uvěřitelné zranění hrdiny v seriálech a filmech. Třeba v takových The Vampire Diaries by se bez krve neobešly. A to mě dostává zpět k mému oblíbenému tématu- Upíři.:) Četla jsem jako spousta ostatních lidí v mém věku o té nezkrotné touze a hrdle hořícím ohněm kvůli této životodárné tekutině. Nevím, jestli je to uvěřitelné, tak jak nám to spisovatelé popisují. Jestli lidé potřebují k životu vodu, mohou tyto bytosti(podle mě existující) potřebovat stejnou měrou k životu krev lidí? Jak se někomu může z krve dělat špatně( i když je dokonce jeho vlastní) a jiný ji potřebuje aby se nasytil? =oD Ještě bych chtěla říci něco o darování. Můj děda, má 62 let, i když ho jindy kvůli jeho povaze nemusím, za to, že celý život daroval krev a dostal za to řadu metálů(či co to je:D) si ho vážím. Také bych chtěla darovat krev, i když mám jen krevní skupinu A věřím, že to může někomu zachránit život.

* Tohle se mi přihodilo při natáčení našeho amatérského filmu...Doufám, že se někomu nedělá šoufl...:D
*Vím, že to nemá ani hlavu ani patu, a že spousta lidí tyto články už jen kvůli tématu číst nebude, ale pokud jste si tento chaos myšlenek přečetli tak děkuji:-)

Olívie

27. dubna 2011 v 10:11 | Annýs |  Charakteristika postav
Jméno:Olívie
Příjmení: Nepotřeba znát:)
Barva očí: čokoládově hnědé
Barva vlasů: nějaký odstín blonďaté
Charakteristika+osud: Olívie se přestěhuje z města na vesnici. Nenapadlo by ji, že by tu mohlo být něco zvláštního, dokud nepozná zvláštní dívku. Olívie se tu nudí, jedinou její útěchou je její fenka border kolie Toffi. S ní prozkoumává zdejší okolí a samozřejmě doufá, že potká zase tu holku a pomůže jí vyřešit problémy. Vše ji zajímá a je zvědavá. I přes protesty Viktorie se jí snaží pomoci...to ještě neví do čeho se to namočila.

Viktorie

27. dubna 2011 v 9:54 | Annýs |  Charakteristika postav
Jméno: Viktorie
Příjmení: Neznáme:)
Věk: kolem 15
Barva očí:modrošedá..orámované patlaninou mejkapu a kruhů pod očima+únava z neustálého brečení
Barva vlasů: Středně hnědá
Charakteristika: Psychicky labilní, obezřetná a odtažitá. Když si musíte hlídat záda s vaší povahou to něco udělá..nemyslíte? A když vašeho nejlepšího kamaráda vydírají tak, že nakonec raději přestoupí k vašim nepřátelům, zřejmě vás to neudělá šťastným.Žije ve strachu, ne že by se to zlepšilo když jí Olívie chce pomáhat...to se musí ještě bát, že ji zmlátí za to, že jí pomáhá. A taky ví, že Olívie na to doplatí...ale copak si dá říct? Možná má i nějaké světlejší chvilky kdy se směje a snaží se žít..Ale pomůže jí to zabránit tragickému osudu?


Stanování...

26. dubna 2011 v 18:18 | Annýs |  Psychokecy Anety
Netřeba komentovat co se dělo po stanování. Prostě jsem měla zaracha atd. atd. Ale proč vlastně stanování? Teď v dubnu? Hahá..Prostě bylo horko a všem se nám chtělo...takže v našem čtyřčlenném složení jsme se vydali stavět stan. No jo..kvůli velmi zvědavým lidem z této obce jsme si to postavili na poměrně hrbolatý povrch...(že Jarčo a Jani!:D) No nejenže jsem to říkala, ale prostě by jsme se tam nevyspali. O něco později jsme tedy stan(hotový!) nesli dolů na hřiště na krásně(!!:D) rovný povrch... Jo počasí...Ne že by nebylo teplo..ona byla v noci totiž úplná kosa...:D Jo takhle by to šlo..No a proč jsem vlastně měla zaracha? I přes zákaz a ještě s drzostí jsem se rozhodla nezradit tvé kamarádky. Nemám totiž ráda když někdo něco ruší na poslední chvíli kvuli pitomostem a tak se snažím to nedělat ostatním:) No...:D Několik fotek..:D


Nepovedená scéna

22. dubna 2011 v 9:20 | Annýs |  Trailery a videa
Anoo Sabi:) Když ji tu chceš mít tak prosím:
Příjemné pobavení:D

Včerejší natáčení

22. dubna 2011 v 8:36 | Saba |  Popis natáčení
Hmmmm:) Jak bych asi začala?
Včerejší natáčení nemělo chybu. Nejvíce nás překvapila Pája, která se rozhodla, že bude v natáčení pokračovat a ve scénách dokonce i mluvit:D Bravo Pájo. Děkujeme, jsi úžasná!!!:)
Když vynechám to, že jsem včera měla strašnou rýmu, v jedné scéně jsem ladně sklouzla po mechu,spadla a děsně si odřela nohy, v další scéně Pája znásilňovala Anýs a 50x jsme posraly každou scénu, tak nakonec přece jenom ..to stálo za to:) Povedený scény jsou bezvadný!!
Teď jen, jestli se to bude líbit vám, až to konečně vyjde. Začátek je takový neakční, ale pak už jsme se konečně pořádně rozjely:D..Uvidíme, kdo se dodívá až do konce...doufám že alespoň někdo, když už se tím tak -doslova- sereme.
Možná se tu dnes objeví ta nepovedená scénka, jak krásně jedu po mechu:D
Tak teda zatím.
Saba

První dny natáčení

21. dubna 2011 v 11:05 | Annýs |  Popis natáčení
První den natáčení 6.3.2011
Takže začátky bývají nejtěžšší? No já myslím, že tenhle den byl rozhodující. Kdybych s tím pořád neotravovala, tak
by jsme asi nenatáčeli. Tedy říkejme tomu organizační talent:D Prosím:D Takže abych pravdu řekla, tenhle den jsme natočili významné scény. Hlavně jsme si povídali o tom jak film a děj vlastně bude probíhat.. No fotky z tohole antáčení jsem nenašla, ale kdyby se někdy později našly tak je sem přidám:)
Druhé natáčení 13.3.2011
Tenhle den jsme natáčeli hlavně psycho. No a taky jsem si udělala opravdové zranění.:DMěla jsem to jen zahrát, ale asi to beru moc vážně:D Jizva mi zatím zůstává.:) A taky jsme natočili i nějaké scény s Toffinkou(border kolie)

Vlastně nás tenhle den něco napadlo. Něco co už se brzo uskuteční..Hahá..:-D


Natáčení podeváté:)

21. dubna 2011 v 8:52 | Annýs |  Popis natáčení
Včera jsme tedy šli natáčet. No abych řekla pravdu, natáčeli jsme tu nejbrutálnější scénu z celýho filmu..:D nevím jestli se nám to povedlo, já z toho mám dobrý pocit, ale vím, že nám to potom úplně změnilo náladu. Bylo to..divný. Přináším teda nějaké ty fotky z natáčení ze včerejška:
:) Včerejšek se nám povedl:)

One day with my sister Eliška

20. dubna 2011 v 16:11 | Annýs |  Naše videa
Tedy, moje sestra trvala na zveřejnění tohoto videa. Víte my jsme tak trochu blázni. Jednu úžasnou sobotu jsme zrealizovaly moje nápady a vyšlo z toho tohle:
Tady alespoň názorně uvidíte jaké jsme:D:-* Vzkaz pro mou sestřičku: Mám tě ráda:-*
Vím, že si tyto stránky čte:D

O mně..?dlouhé!:D

20. dubna 2011 v 15:30 | Annýs |  Psychokecy Anety
Ahoj. No já nevím co o sobě říct. Asi, že hodně používám slova no, jo, že, a, nevím..:D Né dělám si srandu...to si každý už všiml, že jo?:D Takže..no tak to taky ne..to nás učí naše skvělá(ehm ehm) němčinářka, že používat nemáme.
Jsem Aneta. Příjmení bude zamlčeno.:D Narozená jsem 1995..Ale až v prosinci...Deset dní před vánocema..docvaklo?:D Tudíž je mi patnáct let. :-) Jop..co miluju by se hodilo. Miluju svoje zvířata. Tím začnu. Ralf je můj zlaťákolabrador..no něco mezitím..je to zbrklé zlatíčko:-* Prvního května oslaví osm let..Meggy..ta oslaví osm let na podzim.Je to(snad) perská kočka černobílé barvy..typická dámička ale je moc hodná...Zafrinka..můj červený teddy králíček..Před deseti dny oslavila půl roku:-* Ještě je bázlivá, ale už se to lepší:D A nakonec Čakynek. Morčátko.To se nikdy bát nepřestane:D Miluju svoje zvířectvo a snažím se o ně dobře pečovat..:D Další moje oblíbené jsou KONĚ. Velkým písmem protože je prostě miluju nade vše. Jsou mým snem od 2let..Vážně. Dvanáct let jsem jezdila jen příležitostně. Potom jsem se svojí kamarádkou jela na několik táborů do úžasných Troubek a zamilovaly jsme si to tam. Naučila jsem se docela jezdit. Jo a nesmím zapomenout na svoji jinou kamarádku, která mívala koně a též mě vozila ještě před tím táborem. Tak to říkám hlavně proto, že teď jestli to výjde začnu chodit jezdit hned tady v naší vesnici..ale *klepu do stolu* nechci to zakřiknout.:) Kromě zvířat jsem závislá na každotýdenním(né vždy:( přísunu The Vampire Diaries. A už jsem tím nějaký lidi stihla nakazit. Z toho plyne, že mám ráda upíry, že. :) Samozřejmě i Stmívání:) Dále jsou mými koníčky malování..někdy dokážu strávit i pár dní jen u kreslení. Teda samozřejmě po škole. To je pak k maminčině neštěstí:D pomalovaný celý stůl anilinkami. Výsledky no...posoudíte sami:D Dám sem něco okopírovaného do PC. No jako další koníček je TANEC... myslím, že mě něčím naplňuje..dělá mě šťastnější..to je pro mě mnohem víc než adrenalin..ne že bych byla nějak dobrá...Ale rok jsme chodili s Jaruškou( bude o ní zmínka) do takového všehomixu tančáku a pak půl roku na břišní tance a zumbu. Když jsme u té zumby..Dneska mě čeká u nás v kulturáku..To bude chlámů:D Chvíli jsem zkoušela i hip hop. Vždycky jsem chtěla být baletka. Teď už je ale pozdě co?:D A navíc bych musela mít tak o pět kilo míň než mám teď...A od září začínám chodit bud na hip hop nebo latinu.Latina áá.. to mě tak láká:D Co dál...no pak mě baví šíleně moc být drzá a nad věcí..to praktikuju doma na rodinku a ve škole na učitele..nemluvím ani o tom jaká jsem svině když občas setřu nějakého toho spolužáka:D Ale musím říct, že jsem bývala horší.:D Co dál.. životní prostředí a ekologie? ách..k tomu bych se mohla zlobit milion let..prostě nepochopím proč si to tu tak znečišťujem, ubližujem zvířatům a sami sobě? K čemu nám je chlubení, že jsme údajně ,, jediná´´ planeta kde je život, když ho tu denodenně likvidujeme? No o tom raději nic dál neříkat. Ale pak je tedy divné moje další slabost..USA..že?:D Neříkám, že celé USA..jenže většina z toho mě totálně dostala a prostě tam musím chci a budu žít..no minimálně na dovolenou..Kdyby mi to příští rok vyšlo...ták...no to se neříká:D A největší moje slabost? Filmy...mohla bych jmenovat opravdu hodně moc moc moc moc filmů, které miluju nesnáším atd. ČSFD.cz navštěvuju často a taky se zajímám o herectví a další tyto věci. Už se není čemu divit, že jsme tak posedlí a natáčíme si svůj vlastní film, když mi registrace v agentuře ani letní herecká škola zatím nic nepřinesla co?:D:-) A na závěr bych chtěla dodat, že mám vlastně ségru a bráchu:D Proč na závěr vlastně?:D Nevím asi mě teď naštvali. Ségře je děvět a bráchovi 12..někdy mi teda připadá, že je jim stejně:D No jo..správně:D Jsem nejstarší chachá..Teda nepředpokládám, že tohle někdo dočte až do konce, ale kdyby jo..tak..děkuju za pozornost..:D Bylo to obecné, protože já vlastně životopisy nemám moc ráda. Nic se tam o člověku nedozvíte. Jo a ještě na konec..miluju psaní. Knížky básničky a tak. Jednu básničku mi už otiskli, a teď píšu knížku.. bude to něco neokoukaného a zvláštního. Mám 53 stránek. Teď už teda končím.
Bye:)

Překvapená jak...my hanáci říkáme jako sviňa:D

20. dubna 2011 v 14:52 | Annýs |  Psychokecy Anety
Ou jé..Tak tedy Sabi nečekala jsem, že něco přidáš:D Wau.. A už vůbec mě nenapadlo, že za den založení tento blog navštíví 15lidí!:D Nebo jsme si to tak naklikaly samy?:D No každopádně nevím, ale hezky mě to překvapilo. Jo..Rozhodla jsem se napsat něco o každém dni natáčení. Víte já jsem trošičku pošuk, ale co si nenapíšu to zapomenu, a tudíž jste správně uhodli, že si píšu i deník..No prostě zážitky a tak..chci si všecko pamatovat..víte až budu stará abych si jen tak četla ..i když nevím jestli se mi to podaří, když tak strašně škrábu. Doufám, že alespoň na PC to po mně jde přečíst..:D I když si nejsem jistá jak jsem na tom s pravopisnými chybami.:D No sice jsem z Čj měla jedničku, a dneska jsem dostala 2/2 ze čtvrtletky, ale prostě na pc si na to nebudu dávat pozor tak si zvykejte..:D Nejdřív se představím a pak sepíšu to natáčení. Teda snad to stihnu. Pořád doufám, že mi Saba napíše až přijde ze školy..(chodí na střední) že jdem dneska natáčet..:) To by bylo super..máme co dělat..Jo a jinak k tomu ,,vtípku´´ o tom že o Velikonocích to bude chci říct jen jediné: Já jsem optimistický pesimista..víš Sabi?:D
S pozdravem...:D nebo né.

Informace o filmu

19. dubna 2011 v 23:13 | Saba |  Motýl v pekle
Děj tohoto příběhu se točí kolem dvou hlavních postav - Olívie a Viktorie.
Olívie se právě přestěhovala z města do malé vesnice, kde nikoho nezná. Proto je ze začátku závislá na svoji fenku Toffi, kterou nadevše zbožňuje. Když ale venku poněkolikáté narazí na podivnou, psychicky labilní dívku Viktorii, chce se sní sblížit a odhalit její tajemství.
Po nějaké době se obě dívky zkamarádí a jsou nerozlučná dvojice. Viktorie se také svěří Olívii s tím, že je šikanovaná. Olívie se ji proto snaží za každou cenu pomoci, avšak to ještě netuší, jaké to bude mít následky....

Něco o mně

19. dubna 2011 v 22:53 | Saba |  Saba a její bláboly
Takžeee..měla bych se vám asi blíže představit:)
Jmenuji se Sabina a bydlím kousek od města Prostějov. Narodila jsem se 20.listopadu 1993.
Koníčky:
Jak už jsem se zmiňovala, k mým velkým koníčkům patří psi.
Psi jsou mojí největší zálibou již od malička:)
Já a moje mamka vlastníme chovatelskou stanici psů ,,Od André a Sáby´´, která se zaměřuje na chov čínských chocholatých psů s čivav:) Samozřejmě jezdíme na výstavy, kde naše psy předvádím pouze já, jelikož mamka to prý neumí:D:)).

Jinak se ještě věnuji závodně psímu sportu agility se svojí border collií jménem Isaboo Sweety z Černobílých, zkráceně Toffifee a barevným boloňáčkem Heidi.:)
Kromě psů mám doma (na zahradě) ještě 5 zakrslých králíčků( teddy, beránek), kočku, 2 skinny(bezsrstá) morčátka a rybičky, které se samovolně rozmnožují.:D:)

Dále mě hodně baví natáčet různé kravinky a celkově kravinky provádět.:) V tom se úplně vyžívám:) Někdy to sice přeháním, ale bohužel se to nezmění:D:) Pořád to budu já.
Co se týče hudby, tak poslouchám všechno, co se mi líbí:) A na co mám náladu samozřejmě:)
MILUJU sladkosti, což se momentálně trošičku projevilo na mé postavě:D. Takže teď jím zdravě a s čokoládou už nenavazuju žádný kontakty.Ahjo.Motýl v pekle - Trailer 2

19. dubna 2011 v 22:31 | Saba |  Trailery a videa
Náš druhý trailer:) Už poněkud obsáhlejší, co se týče postav:)

Motýl v pekle - Trailer 1

19. dubna 2011 v 22:29 | Saba |  Trailery a videa
Taaakže:) Náše první trailer:)))